Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morena Tarakut - Gazeta Express

Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morena Tarakut

Rozë

Gazeta Express

19/01/2020 13:11

Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.

Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini.

Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme e as ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip ? spo livrit hiq hallall puna ?”, ka shkruar Roberti.

Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigje Robertit.