Publikoi bisedat private të Olsës, Teas dhe Beartit, ky është arsyetimi i Erjoni - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

26/02/2021 19:30

Publikoi bisedat private të Olsës, Teas dhe Beartit, ky është arsyetimi i Erjoni

TV/Film

Gazeta Express

26/02/2021 19:30

Erjoni ka qenë i ftuar sonte në emisionin Express Rozë që transmetohet në T7

Ai ka folur për disa biseda që kishte publikuar një bisedë të Olsës në mes të Teas dhe Beartit dhe lidhjen e tyre.

Ai thotë se kjo është bërë për të treguar disa prapaskena që bënin producentët e “Për’puthen”.

“E bëra këtë sepse vetë produksioni dilte shumë shpesh në dalje publike ku thoshte se ‘Produksioni nuk ka qenë në dijeni për këtë gjë, për këtë gjë, për këtë lidhje, etj. Produksioni ka qenë super dijeni për këtë gjë, por fakti që produksioni vendosi t’i mbajë vendosi për arsye klikimesh pasi që këta, çifti që ishte në studio, merrnin shumë klikime”, ka thënë Erjoni në Express Rozë.

Erjoni ka thënë se ai ishte i pari që e ka “ditur” për këtë lidhje ose i dyti. “Janë edhe dy tre personazhe të tjerë që e kanë ditur dhe vetë produksioni është vënë në dijeni për lidhjen e tyre”.

Në anën tjetër Erjoni ka thënë se ai ka edhe një bisedë telefonike për të cilën është i njoftuar edhe produksioni i tyre.

Ai ka thënë se ka kërcenime që të mbyllën rrjetet e tij sociale. /GazetaExpress/