Publikohet video e dasmës së Robinit dhe Marigonës - Gazeta Express
string(50) "publikohet-video-e-dasmes-se-robinit-dhe-marigones"

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 19:47

Publikohet video e dasmës së Robinit dhe Marigonës

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 19:47

Robin dhe Marigona Krasniqi hapen sezonen e dasmave.

Fytyra publike, muzikë e përzgjedhur, veshja e çiftit ishin disa nga elementet e kësaj dasme, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Ndërsa emisioni  “Mirage”, ishte pjesë e kësaj dasme ku do ju sjellë videon e pa publikuar deri më tani.

Hyrja e çiftit në skenë, të ftuarit dhe shumë çka tjetër mund ti ndiqni në storien e përgatitur nga emisioni “Mirage”.

Për më shumë shikoni videon: