Publikohet projekti i ri muzikor i Sabri Fejzullahut - Gazeta Express

Publikohet projekti i ri muzikor i Sabri Fejzullahut

Gazeta Express

11/10/2020 15:49

Këngëtari i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu sot ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Për Dashurinë”, e cila është shoqëruar me videoklip, ndërsa për tekstin dhe muzikën e këngës u përkujdes Pirro Çako, orkestrimin e ka bërë Virusi.

Këngëtari gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore. /Express/