Publikohet lista U-19 e Kosovës për miqësoret kundër Shqipërisë - Gazeta Express
string(63) "publikohet-lista-u-19-e-kosoves-per-miqesoret-kunder-shqiperise"

Futboll

Gazeta Express

01/06/2023 17:27

Publikohet lista U-19 e Kosovës për miqësoret kundër Shqipërisë

Futboll

Gazeta Express

01/06/2023 17:27

Përzgjedhësi i Kombëtares U19, Adil Maliqi e ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet miqësore kundër Shqipërisë U19.

Ndeshjet do të zhvillohen më 14 dhe 16 qershor në stadiumin e Kukësit.

Lexo Edhe:

Vetëm shtatë lojtarë që janë pjesë e klubeve kosovare janë ftuar në këtë listë.

Gjithsej, lista përbëhet nga 23 futbollistë

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "KOSOVA U19 LISTA E FUTBOLLISTEVE ST. GALLEN KF RAMIZ SADIKU SHKENDIJA TIRANE GRASSHOPPER ZURICH 96' FCULPIANA ARUEL KLINAKU ART MIFTARI ZIGUR BIQKAJ MERLIND KODRA LUIS KARAQI LEART PRAPASHTICA DREN DOBRUNA DAVUDSYLA INDRIT MAVRAJ SEAD AHMETI LEON ZEQIRAJ ARJOL BLLACA ARJANIT FAZLIJA EDONIS HAJDINI DIAMANT LOKAJ DIOR GERBOVCI LUAN DOBRA IGBALL JASHARI PREN GJINI GENT SHALA ELMEDIN RAMA LARSON FERATI ELTON KRASNIQI HARTFORD ATHLETIC GRASSHOPPER ZURICH S GRASSHOPPER ZURICH FC WERDER BREMEN FC KORRIKU LEVERKUSEN KF RAMIZ SADIKU SANDHAUSEN GRASSHOPPER ZURICH KF DRENICA FC PRISHTINA FC AARAU FC LUZERN FFK KF TREPÇA BAYERLEVERKUSEN VFB STUTTGART KOS FFK_KS PERZGJEDHES ADIL MALIQI"