Publikohet lista e vendeve 16-20 në garë për Topin e Artë, në mesin e tyre Neymari - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 18:19

Publikohet lista e vendeve 16-20 në garë për Topin e Artë, në mesin e tyre Neymari

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 18:19

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi

Lexo Edhe:

Janë publikuar tani edhe pesë emrat e radhës për pozitat 16-20, shkruan Gazeta Express.

Neymar gjendet në vendin e 16-të, Luis Suarez në vendin e 17-të, Simon Kjaer në vendin e 18-të, Mason Mount në vendin e 19-të dhe Riyad Mahrez në vendin e 20-të.

Image