Publikohet lista e Kosovës për ndeshjet ndaj Arabisë Saudite dhe Hungarisë - Gazeta Express
string(74) "publikohet-lista-e-kosoves-per-ndeshjet-ndaj-arabise-saudite-dhe-hungarise"

Sport

Gazeta Express

09/12/2023 21:08

Publikohet lista e Kosovës për ndeshjet ndaj Arabisë Saudite dhe Hungarisë

Sport

Gazeta Express

09/12/2023 21:08

Kombëtarja e Kosovës luan tri ndeshje miqësore, një në Shkup, kundër Arabisë Saudite me datë 12 dhjetor dhe dy në Budapest, kundër Hungarisë me datë 14 dhe 16 dhjetor.

Përzgjedhësi Agon Ramadani ka konfirmuar listën për këto ndeshje. 

Lexo Edhe:

Sot skuadra ka arritur në Shkup, ndërsa lojtarët do të jenë me ekipin deri më 18 dhjetor 2023. /Gazeta Express/