Publikohet klipi i Lindës, që përfshinë përplasjet me banorët e tjerë dhe hedhjen e akuzave ndaj tyre - Gazeta Express
string(100) "publikohet-klipi-i-lindes-qe-perfshine-perplasjet-me-banoret-e-tjere-dhe-hedhjen-e-akuzave-ndaj-tyre"

Publikohet klipi i Lindës, që përfshinë përplasjet me banorët e tjerë dhe hedhjen e akuzave ndaj tyre

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 0:33

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, me protagoniste kryesore Lindën.

Brenda video materialit përfshihen përplasje të ndryshme të Lindës me banorët e tjerë, përfshirë edhe akuza.

Lexo Edhe:

Një prej tyre ka qenë drejtuar Lumbardhit, për të cilin ka thënë, se i ka shkruar vëllait të saj për ta porositur Lindën që të “sjellët mirë me të”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.