Publikohet kënga e Azet me Mozzik - Gazeta Express

Gazeta Express

11/08/2020 10:06

Publikohet kënga e Azet me Mozzik

Gazeta Express

11/08/2020 10:06

Azet dhe Mozzik kanë publikuar një këngë të përbashkët.

Dyshja Azet e Mozzik janë bërë bashkë për një remix të këngës ‘Xhep’, të cilën Azet e ka publikuar pak ditë më parë.

Kënga është publikuar në kanalin e Azet në Youtube, me një video të veçantë ndërsa duket se është pjesë e albumit të reperit shqiptar të famshëm e të suksesshëm në Gjermani, që pritet të dalë së shpejti./Gazeta Express/

AZET – XHEP (FEATURING MOZZIK) [REMIX]