Publikohet foto, Kiara është takuar jashtë me nënën e Luizit - Gazeta Express
string(59) "publikohet-foto-kiara-eshte-takuar-jashte-me-nenen-e-luizit"

Publikohet foto, Kiara është takuar jashtë me nënën e Luizit

Shqiperi

Gazeta Express

30/04/2023 11:54

Pas takimit mbrëmjen e djeshme të Luizit me nënën e tij, pati shumë aludime rreth asaj nëse Kiara Tito është takuar me nënën e partnerit të saj

Ndonëse një moment ajo u pyet nga djali i saj për takimin me Kiarën, Anxhelina ia bëri si me shenjë, por nuk foli pasi kjo konsiderohet si informacion nga jashtë.

Lexo Edhe:

Por, ditën e sotme, është publikuar fotoja e tyre e parë bashkë duke shuar kështu zërat se mes tyre mund të ishte një marrëdhënie jo e mirë.

Në foto shihen nëna e Luizit, Angjelina dhe Kiara, duke ecur me sa duket në një park në Tiranë.

Kujtojmë që të shtunën e 6 majit është edhe finalja e madhe e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania, ku garojnë Luizi, Efi, Kristi dhe Deamishel./Gazeta Express