Publikohet “Dy Zemra” nga Butrinti e Nora - Gazeta Express

Gazeta Express

13/09/2020 12:39

Publikohet “Dy Zemra” nga Butrinti e Nora

Gazeta Express

13/09/2020 12:39

Superhiti i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit që do ju shoqërojë këto ditë të fundit vere, sapo u lansua në platformën Youtube, shkruan Gazeta Sinjali.

Projekt ishte paralajmëruar kohë më parë nga të dy artistët.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Cinegr8, me tekst të vetë artistit në bashkëpunim me Gjikon.

“Dy zemra” vjen e interpretuar nga zërat e ëmbël të artistëve të dashur për publikun.

Butrinti dhe Nora sjellin pamje nga prapaskenat e klipit të ri – Lajmi.net