Pse po qan Lottie Moss - Gazeta Express
string(22) "pse-po-qan-lottie-moss"

Yjet

Gazeta Express

04/01/2022 20:37

Pse po qan Lottie Moss

Yjet

Gazeta Express

04/01/2022 20:37

“Çfarë qenie e tmerrshme njerëzore”! Kështu ka shpërthyer Lottie Moss në lot kur ka treguar se numri i saj i telefonit dhe fotot në OnlyFans janë hakuar dhe rrjedhur në rrjetet sociale

Lottie Moss është parë në lot në mbrëmjen e së hënës pasi që numri i telefonit të saj është publikuar online nga një ish shok i saj.

Modelja 23 vjeçare e ka quajtur ish shokun e saj “një qenie të tmerrshme njerëzore” dhe ka thënë se i ka thënë miqve të saj që mos të shikojnë fotot e saj erotike nëse shfaqen online në OnlyFans edhe për publikë.

“Ai i ka thënë djemve në një biseda në një grup që do të postojë publikisht fotot e Only Fans në instagramin e nënës sime”, ka thënë biondja duke qarë në një mesazh që ia ka dërguar fansave të saj në rrjetet sociale. /GazetaExpress/