Pse nuk hyri në Big Brother VIP Kosova, Gold AG - Gazeta Express
string(46) "pse-nuk-hyri-ne-big-brother-vip-kosova-gold-ag"

Pse nuk hyri në Big Brother VIP Kosova, Gold AG

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 22:19

Arian Agushi ishte i ftuar i kësaj të premte në emisionin “Mirage”.

Këngëtari tregoj shumëçka rreth jetës së tij private por edhe për planet në karrierë, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Kur u pyet për “Big Brother Vip Kosova” Gold AG nuk hezitoj t’i thoshte disa fjalë, si dhe nuk i kursej disa komente për banorët aty brenda.

Për më shumë shikoni videon: