Pse nuk flet me Remzie Osmanin? Përgjigjet Shyhrete Behluli - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/02/2020 14:49

Pse nuk flet me Remzie Osmanin? Përgjigjet Shyhrete Behluli

Rozë

Gazeta Express

23/02/2020 14:49

Shyhrete Behluli ka befasuar të gjithë me përgjigjen e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, së fundmi i është përgjigjur pyetjeve të publikut në një emision televiziv.

Dikush prej tyre e ka pyetur se përse ajo nuk flet me Remzie Osmanin dhe këngëtarja ka befasuar me përgjigjen.

“Nuk është e vërtetë që nuk flas, me krejt flas, po me disa kam raporte muhabete ma shumë me disa ma jo përndryshe s’kam të keqe me asnjë”, është shprehur ajo