‘Pse nuk e përkrah Meritonin?’ - Gazeta Express
string(27) "pse-nuk-e-perkrah-meritonin"

‘Pse nuk e përkrah Meritonin?’

Yjet

Gazeta Express

11/04/2024 19:56

Në pyetësorin e krijuar nga vetë Sara, nuk kanë munguar pyetje nga më të ndryshmet. Më të shumtat e tyre lidhen me formatin e ‘BBV3’, ku Sara ishte pjesë por u përjashtua prej tij.

Teksa ka qenë banore e shtëpisë, ajo së bashku me partnerin e saj, Bardhin, kishin shumë afrimitet me Meritonin, i cili momentalisht është ende pjesë e garës, ku shumë herë ky i fundit u pa tepër afër me ish-banoren, ndërsa jashtë shtëpisë ato ‘gjeste’ u interpretuan ndryshe.

Lexo Edhe:

Sot Sara është pyetur pse nuk e mbështet më Meritonin dhe për këtë ish-banorja ka dhënë një ‘sqarim’ të gjatë:

“Po e shoh shpesh këtë pyetje. Sepse na sikletosët ju me memet të cilat më pritën jashtë paturpësisht. Shoqërinë e ne të treve e kthyet në perversitet dhe ne nuk guxonim ta mbështesnim publikisht sepse s’do bënte asgjë tjetër veçse do të krijonte keqkuptime. Tami më pyesni pse nuk e mbështet. Ju jeni hall me buaj hall me qe!”- shkruan Sara.