Provokon Oriola, kap gjoksin dhe bën poza seksi - Gazeta Express

Provokon Oriola, kap gjoksin dhe bën poza seksi

Gazeta Express

22/06/2020 23:15

Lehtësimi i masave ndaj pandemisë së koronavirusit ka bërë që modelët shqiptare të fillojnë t’i shijojnë rrezet e diellit

E fundit është Oriola Marashi e cila ka argëtuar ndjekësit e saj me foto të ndryshme në Instagram javët e fundit.

Por, fotoja e saj e fundit është tepër provokative pasi që bukuroshja shqiptare shihet duke kapur njërin gjoks me dorë derisa bën poza seksi para aparatit.

View this post on Instagram

Stay up off my Instagram, pure temptation ???

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

“Sa më larg Instagramit tim, ju tundoj”, ka shkruar ajo – sigurisht me humor. /GazetaExpress/