Protestuesit protestojnë para Parlamentit - Gazeta Express
string(41) "protestuesit-protestojne-para-parlamentit"

Ballina

Gazeta Express

05/07/2022 20:59

Protestuesit protestojnë para Parlamentit

Ballina

Gazeta Express

05/07/2022 20:59

Protestuesit kanë arritur para Parlamentit. Disa nga udhëheqësit e protestës po mbajnë fjalim.

Përderisa protestuesit, bërtasin, fishkëllejnë duke kërkuar dorëheqje të Bujar Osmanit dhe të qeverisë.

Lexo Edhe:

Protestës para Parlamentit i është bashkuar edhe Mickovski.

Ashtu siç është paraljamëruar protesta do të përfundojë para Parlamentit të Republikës së Maqedonisë së veriut