Prona e Kendall Jenner sigurohet nga shteti - Gazeta Express
string(43) "prona-e-kendall-jenner-sigurohet-nga-shteti"

Yjet

Gazeta Express

21/07/2022 22:10

Prona e Kendall Jenner sigurohet nga shteti

Yjet

Gazeta Express

21/07/2022 22:10

Kendall Jennerit i është dhënë siguri e përhershme kundër shkelësve të rastit në pronë të saj, pasi që më parë një person tentoi të hy në shtëpi të saj në Los Angeles

Në janar, Arnold Badcock (31) kishte hyrë brenda lagjes ku jetonte modelja 26 vjeçare dhe mandej kishte depërtuar në shtëpinë e saj.

Badcock i kishte thënë më siguri të madhe sigurimit se ai po kërkonte Kendall, edhe pse nuk ishte banorë i lagjes.

Për këtë Kendall kishte marrë një siguri të përkohshme kundër Babcock në janar, por që tani e ka marrë të përhershme.

Ajo do të zgjat së paku tri vite me mbikëqyrje të plotë me mundësi vazhdimi. /GazetaExpress/