Promo e episodit 3 të serialit Rrushe është këtu – çfarë ju pret këtë të diel - Gazeta Express

Promo e episodit 3 të serialit Rrushe është këtu – çfarë ju pret këtë të diel

Arte

Gazeta Express

18/05/2021 20:39

Seriali Rrushe, me dy episodat e para ka filluar rrugëtimin e një drame të vërtetë, ku krimi, mashtrimet e fshehtësitë sa po shkojnë e po bëhen më intenzive. Episodi i tretë i Rrushe shfaqet këtë të diel. Nga ora 20:00 në T7 dhe 21:00 në gjirafaVideo, seriali më i ri dramë-krim me titull Rrushe, do të vazhdojë të na lë pa fjalë, pas shumë zhvillimeve në dy episodat e para. Episodi i tretë sjell pasojat e ngjarjeve që kaluan, por edhe zhvillime e personazhe të reja.

Misteri që përshkoi episodin e parë, u zhvillua tutje në episodin e dytë, e kjo i la shikuesit të shokuar me përfundimin, që e bën ngjarjen edhe më të rëndë e dramatike. Se çfarë pritet të zhvillohet në episodin e tretë, ju mund ta shikoni promon e sapolansuar nga gjirafaVideo.

Mos harroni, Rrushe shfaqet të dieleve, nga ora 20:00 në kanalin T7, si dhe nga ora 21:00 online në gjirafaVideo.

(Link Embed)