Produksioni i BB-së uron Kiarën dhe Luizin që u bënë prindër, por një detaj bie në sy - Gazeta Express
string(84) "produksioni-i-bb-se-uron-kiaren-dhe-luizin-qe-u-bene-prinder-por-nje-detaj-bie-ne-sy"

Yjet

Gazeta Express

30/04/2024 21:26

Produksioni i BB-së uron Kiarën dhe Luizin që u bënë prindër, por një detaj bie në sy

Yjet

Gazeta Express

30/04/2024 21:26

Ditën e sotme çifti Luiz dhe Kiara morën dhuratën më të bukur në botë. Vajza e tyre, Luna, erdhi në jetë dhe ky lajm u bë me dije nga vetë çifti nëpërmjet një postimi në Instagram.

Urimet e përzemërta kanë qenë të pafundme, si nga personazhe VIP, familjarë, dashamirës të çiftit etj.

Lexo Edhe:

Një urim pak momente më parë ka ardhur dhe nga produksioni i ‘BBV’ të cilët nëpërmjet një postimi në Instagram shkruajnë: “Mirë se erdhe Luna Mari Ejlli! Shumë urime për Luizin dhe Kiarën nga ‘Big Brother Vip’.”

Ajo çfarë u pa në këtë postim dhe ngriti dyshime ishte fakti që produksioni ka bërë ‘tag’ vetëm llogarinë personale të ish-fituesit të ‘BBV2’, Luiz Ejllit, ndërsa partneres së tij jo. Pse vallë?!

Kjo ndoshta pasi Luizit i kanë mbetur ende pak ditë nga kontrata e lidhur me ‘Top Channel-in’.