Procesi i votimit, Rohde shkon në Zubin Potok - Gazeta Express
string(44) "procesi-i-votimit-rohde-shkon-ne-zubin-potok"

Lajme

Gazeta Express

21/04/2024 14:21

Procesi i votimit, Rohde shkon në Zubin Potok

Lajme

Gazeta Express

21/04/2024 14:21

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkuar në Zubin Potok për të përcjellur votimin që po zhvillohet atje dhe tri komunat tjera në Veri.

Gazetarja e T7, Blerta Zuka, po qëndron në Zubin Potok dhe sjellë pamje prej atje.

Lexo Edhe:

Rohde nuk është prononcuar për media.