Pritet një bashkëpunim i pa parë deri me tani, aty është edhe Inva Mula - Gazeta Express
string(70) "pritet-nje-bashkepunim-i-pa-pare-deri-me-tani-aty-eshte-edhe-inva-mula"

Pritet një bashkëpunim i pa parë deri me tani, aty është edhe Inva Mula

Muzike

Gazeta Express

18/04/2023 21:07

Bashkëpunimi mes Getoar Selimit, Mc Kreshës dhe Inva Mulës tashmë është i kompletuar dhe për publikun do të vijë të mërkurën në ora 18:00.

“Jemi njo” mban titullin kënga që ka befasuar tej mase me kombinimin.

Lexo Edhe:

Fillimisht bashkimi i dy reperëve që nuk flisnin prej vitesh e më pas prania e Inva Mulës në këngën e tyre ishte diçka e pa imagjinueshme.

Tashmë projekti është gati, teksa kanë dalë pamjet e para që vijnë nga sheshxhirimi i klipit të tyre.