Prishtina dhe Trepça, pjesë e FIBA Europe Cup - Gazeta Express
string(44) "prishtina-dhe-trepca-pjese-e-fiba-europe-cup"

Basketboll

Gazeta Express

08/07/2022 20:34

Prishtina dhe Trepça, pjesë e FIBA Europe Cup

Basketboll

Gazeta Express

08/07/2022 20:34

Pas aplikimit tani edhe zyrtarisht janë publikuar të gjitha ekipet pjesmarrëse të rrethit kualifikues dhe sezonit të rregullt dhe klasfikimi i tyre është bërë sipas rezultateve në garat e më hershme europiane.

Sigal Prishtina dhe Trepça do të jenë pjesë e këtij edicioni të FIBA Europe Cup, shkruan Hazeta Express.

Lexo Edhe:

Njoftimi ka ardhur nga vet faqet e tyre në Facebook.

Shorti për çiftet e garave do të mbahet më 14 korrik në Münich.