Prishet miqësia e Atdheut dhe Arjolës pas Big Brother? Kjo është e vërteta - Gazeta Express
string(73) "prishet-miqesia-e-atdheut-dhe-arjoles-pas-big-brother-kjo-eshte-e-verteta"

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2022 0:23

Prishet miqësia e Atdheut dhe Arjolës pas Big Brother? Kjo është e vërteta

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2022 0:23

Aktorja shqiptare, Arjola Demiri, gjatë qëndrimit të saj në “BBV”, tregoi për raportin që ka me ish-protagonistin e sezones së dytë të “Për’Puthen”, Atdhe Xheravina.

Sa ishte pjesë e këtij reality-show, aktorja u takua me Atdheun, i cili edhe shprehu mbështetjen e tij për aktoren, shkruan lajmi.net

Ndërsa pas daljes nga ky spektakël në media filluan të qarkullonin lajme se dyshja kanë prishur miqësinë e tyre.

A është kjo e vërtetë apo jo tregon vet Atdheu në “Mirage”.

Për më shumë klikoni në videon KËTU