Princ Leka fotografohet me të dashurën e tij të re rrugëve të Tiranës - Gazeta Express
string(69) "princ-leka-fotografohet-me-te-dashuren-e-tij-te-re-rrugeve-te-tiranes"

Princ Leka fotografohet me të dashurën e tij të re rrugëve të Tiranës

Yjet

Gazeta Express

11/04/2024 20:17

Princ Leka dhe e dashura e tij disa vite më e re, Blerta Celibashi, dalin hapur në publik, madje dorë për dore.

Blerta Celibashi, nuk është më një emër i panjohur për publikun shqiptar. Ajo që para pak muajsh njihej si “fotografja”, tashmë njihet si vajza që i mori zemrën Princ Lekës.

Lexo Edhe:

E ndërsa pasditen e sotme, burime ekskluzive për Iconstyle, kanë kapur mat çiftin, teksa shëtisnin dorë për dore në ‘Parkun Rinia’.