Prezantuesja i kërkon babait 10 mijë euro borxh në emision, ky ishte reagimi i tij - Gazeta Express
string(81) "prezantuesja-i-kerkon-babait-10-mije-euro-borxh-ne-emision-ky-ishte-reagimi-i-tij"

Rozë

Gazeta Express

14/01/2023 20:19

Prezantuesja i kërkon babait 10 mijë euro borxh në emision, ky ishte reagimi i tij

Rozë

Gazeta Express

14/01/2023 20:19

Edhe prezantueset Alba Merovci dhe Egzona Rafuna ishin sot pjesë e emisionit “Kendiv” në T7.

Pos punës, ato folën edhe për raportin e tyre shoqëror dhe pos tjerash realizuan edhe telefonatën që iu kërkohet pjesës më të madhe të mysafirëve që janë në studion e emisionit.

Lexo Edhe:

Telefonatën e bëri Alba dhe sfida ishte që të kërkonte një borxh. Një shumë tejet të madhe Alba ia kërkoi babait të saj, një emër i njohur për audiencën tonë, Adnan Merovci.

Momente të sikletshme e të qeshura të shumta e shoqëruan këtë telefonatë, të cilën mund ta gjeni në videon më poshtë.