Prezantuesja e motit zbulon gjatë transmetimit live se është fejuar, ua tregon unazën kolegëve në studio - Gazeta Express
string(103) "prezantuesja-e-motit-zbulon-gjate-transmetimit-live-se-eshte-fejuar-ua-tregon-unazen-kolegeve-ne-studio"

Fun

Gazeta Express

24/05/2022 8:56

Prezantuesja e motit zbulon gjatë transmetimit live se është fejuar, ua tregon unazën kolegëve në studio

Fun

Gazeta Express

24/05/2022 8:56

Gazetarja britanike Carol Kirkwood gjatë lidhjes së drejtpërdrejtë në emisionin e mëngjesit të BBC, deklaroi se është fejuar.

Prezantuesja 59 vjeçare e motit, nuk mundi ta fshihte gëzimin e saj, duke u treguar shikuesve unazën e saj të re të fejesës, transmeton Telegrafi.

Lexo Edhe:

Prezantuesit e emisionit të mëngjesit Sally Nugent dhe Jon Kay, rrezatonin energji pozitive me fytyrat e tyre, përderisa kolegia e tyre u tregonte momentin kur partneri i saj i propozoi asaj në një piknik.

Carol ende e mban të fshehur emrin dhe identitetin e partnerit të saj.