Prezantuesja del hapur: Lirojeni Cllevion - Gazeta Express
string(40) "prezantuesja-del-hapur-lirojeni-cllevion"

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 19:33

Prezantuesja del hapur: Lirojeni Cllevion

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 19:33

Kleviol Ahmeti, apo i njohur si Cllevio, ka qenë kryefjalë e mediave gjatë ditëve të fundit pas sherrit të bujshëm me Noizy-n.

Ndërsa Cllevio ndodhet në burg, është publikuar dhe kënga e tij me titull “Paridi”, në tekstin e së cilës përmendet dhe Megi Pojani dhe e motra, Ina.

Lexo Edhe:

Duket kënga i ka pëlqyer dhe Megit, e cila ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet duke vallëzuar nën ritmet e këngës ndërsa kërkon dhe lirimin e Cllevios nga burgu.

@megipoojanii #freecllevio ♬ original sound – 👑

“Lironi Cllevion”, thotë Megi. Kujtojmë që Cllevio u arrestua pasi theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.  /abcnews.al/