Prezantohet Edon Zhegrova: Jam shumë i lumtur, Lille është klub i madh - Gazeta Express

Prezantohet Edon Zhegrova: Jam shumë i lumtur, Lille është klub i madh

Sport

Gazeta Express

15/01/2022 14:07

Edon Zhegrova shtë prezantuar te klubi i ri, Lille.

Ai ka nënshkruar kontratë me kampionin e Francës deri më 2026.

Lexo Edhe:

Anësori i Kombëtares së Kosovës tha se është i lumtur me hapin që ka bërë në karrierë.

“Lille është një klub i madh. Ata përfunduan të parët në grup në Ligwn e Kampionwve. Kam parë disa ndeshje. Ka shumë cilësi kjo skuadwr dhe jam shumë i lumtur që jam këtu”, u shpreh Zhegrova. /Gazeta Express/