Preston Knowles, përforcimi i parë i huaj te Vëllaznimi - Gazeta Express
string(54) "preston-knwoles-perforcimi-i-pare-i-huaj-te-vellaznimi"

Sport

Gazeta Express

25/07/2022 16:50

Preston Knowles, përforcimi i parë i huaj te Vëllaznimi

Sport

Gazeta Express

25/07/2022 16:50

KB Vëllaznimi po vazhdon me përforcimin e skuadrës për sezonin e ri në Superligën e Kosovës.

Klubi gjakovar ka njoftuar këtë të hënë për transferimin e Preston Knowles, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Basketbollisti amerikan është i gjatë 187 centimetra, teksa luan në pozitat 1 dhe 2.

Knowles ka përvojë të madhe në disa nga ligat prestigjioze, si në G League të Amerikës, në Kroaci, Itali, Izrael, Greqi e Ukrainë.

Knowles është përforcimi i parë i huaj te Vëllaznimi. /Gazeta Express/