Presidentja Osmani priti ministren e Katarit - Gazeta Express
string(44) "presidentja-osmani-priti-ministren-e-katarit"

Presidentja Osmani priti ministren e Katarit

Lajme

Gazeta Express

20/05/2024 10:16

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad.

Pas takimit nuk është parlajmëruar konferencë për medie.

Lexo Edhe:

Maryam bint Ali bin Nasser Al Misnad do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti në orën 10:30.