Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin - Gazeta Express

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 8:50

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri.

Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me bashkeshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kane pozuar te qeshur e te shpenguar ne nje lendine.

meta+ mona

Mesohet se kjo foto qe shoqeron urimin e Presidentit Meta per te gjithe shqiptaret ne festen e Shen Valentinin eshte realizuar vitin e kaluar ne Prevalle.