Presidenti i UEFA-s mbërrin në Shqipëri për finalen e Conference League - Gazeta Express
string(71) "presidenti-i-uefa-s-mberrin-ne-shqiperi-per-finalen-e-conference-league"

Presidenti i UEFA-s mbërrin në Shqipëri për finalen e Conference League

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 17:39

Presidenti i shtëpisë më të madhe të futbollit në Evropë, Aleksander Ceferin ka mbërritur para pak çasteve në Shqipëri.

Ai erdhi së bashku me legjendën Zvonimir Boban për finalen e UEFA Europa Conference League, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ata u pritën nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Vet Duka publikoi fotot me ta, teksa u garantoi se do të kalojnë një kohë fantastike në Shqipëri dhe organizimi do të jetë perfekt.