Presidenti i La Ligas: Reali mund t'i blejë Mbappen dhe Haalandin verën tjetër - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

13/09/2021 16:43

Presidenti i La Ligas: Reali mund t’i blejë Mbappen dhe Haalandin verën tjetër

Futboll

Gazeta Express

13/09/2021 16:43

Presidenti i La Ligas, Javier Tebas ka deklaruar se Real Madridi ka para mjaftueshëm për t’i blerë edhe Kylian Mbappen edhe Erling Haalandin verën e ardhshme.

“Los Blancos” provuan deri në fund të kësaj merkatoje për të nënshkruar me Mbappen, por një gjë e tillë nuk ndodhi, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Tebas tha se verën tjetër dy talentët e futbollit, Mbappe dhe Haaland mund të “zbarkojnë në “Santiago Bernabeu”.

“Real Madrid ka mjaftueshëm para për të nënshkruar me të dy, Kylian Mbappen dhe Erling Haalandin verën e ardhshme”, tha Tebas.