Prekje në vende intime në breg të detit, çifti në Durrës nuk përmbahet, qytetari: Ka edhe fëmijë! - Gazeta Express

Prekje në vende intime në breg të detit, çifti në Durrës nuk përmbahet, qytetari: Ka edhe fëmijë!

Fun

Gazeta Express

13/07/2020 17:14

Një qytetar, i cili ka qenë duke pushuar në plazhin e Currilave në Durrës ka mbetur i habitur nga një skenë që ka parë në breg të detit.

Siç shihet edhe nga videoja që ka dërguar, një çift shihen teksa “shijojnë” njëri-tjetrin, hapur fare në një ambient që ka edhe fëmijë.

Ata janë të shtrirë në breg të detit dhe në një moment burri godet nga të pasmet vajzën.

Qytetari shprehet i shqetësuar për sjelljen e tyre, pasi zona është e mbushur me pushues. Nuk është hera e parë që qytetarët ngrejnë këtë problem, kryesisht me çiftet e reja.

Ai shkruan: “Pershendetje dje ne plazhin e currilave durres plot femij por na doli dhe perball nji cift qe cte shije turp ka vende te tjera plot jo ne mes te plazhit te bejne skena te tilla Anonin tlutem”./joq