Prej Naim Tërnavës, deri te Adem Ramadani: Gold Ag bëri festë veç me burra - Gazeta Express
string(72) "prej-naim-ternaves-deri-te-adem-ramadani-gold-ag-beri-feste-vec-me-burra"

Rozë

Gazeta Express

05/10/2022 9:08

Prej Naim Tërnavës, deri te Adem Ramadani: Gold Ag bëri festë veç me burra

Rozë

Gazeta Express

05/10/2022 9:08

Para disa javësh reperi i njohur shqiptar, Gold Ag është bërë baba për herë të dytë.

Ndërsa mbrëmë vet reperi ka organizuar një festë me miqtë e tij.

Lexo Edhe:

Në një postim në ‘Facebook’ ai ndau fotografi nga festa dhe falënderoi miqtë për pjesëmarrje.

Të pranishëm kishte hoxhallarë e figura të njohura publike.

“Mbrëmë në akikën për lindjen e djalit tim Frontit erdhën vëllezër të zemrës nga Lugina e Preshevës, Kosova, Shqipëria, Maqedonia (ILIRIDA) dhe nga Ulqini. Dua ti falënderoj nga zemra të gjithë që u bashkuan në gëzimin tim dhe asaj nate i dhanë bukurinë që nuk përshkruhet me fjalë”, shkroi ai ndër tjerash.