Prapë Arta, tregon belin e hollë seksi në fotot e fundit - Gazeta Express

Prapë Arta, tregon belin e hollë seksi në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

03/06/2020 1:33

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Nitaj vazhdon me fotot e saj seksi nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja pejane kësaj here ka zgjedhur që ta tregoj trupin e tonifikuar derisa kjo është fotoja e saj e parë që ajo del jashtë shtëpisë së saj.

Deri në këto momente, Artën e kemi parë më shumë të vetizoluar ku edhe ka bërë foto të ndryshme.

Bukoroshja pejane njihet për format e saj seksi, kurse pasi mori famë nga seriali “O sa mirë”, Arta është parë më shumë duke vazhduar karrierën e saj në Dubai. /GazetaExpress/