Pozitat 10 dhe 9 në garë për Topin e Artë shkojnë për këta dy lojtarë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 21:08

Pozitat 10 dhe 9 në garë për Topin e Artë shkojnë për këta dy lojtarë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 21:08

Ka vazhduar zbulimi i listës së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Tashmë edhe ka filluar ceremonia zyrtare që po zhvillohet në Paris, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërsa, janë zbuluar edhe dy lojtarët e renditur në pozitat 10 dhe 9 në garë për Topin e Artë

Donnarumma u vendos në vendin e 10-të, kurse Kylian Mbappe i nënti. /Gazeta Express/