Portugali - Çeki, Ronaldo starton në Evropianin e gjashtë të tij - Gazeta Express
string(61) "portugali-ceki-ronaldo-starton-ne-evropianin-e-gjashte-te-tij"

Futboll

Gazeta Express

18/06/2024 20:01

Portugali – Çeki, Ronaldo starton në Evropianin e gjashtë të tij

Futboll

Gazeta Express

18/06/2024 20:01

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Portugalisë dhe Çekisë, e vlefshme për Kampionatin Evropian “Gjermania 2024”.

Portugalia është favorit i lehtë në letër përballë Çekëve, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Nga minuta e parë për Portugalinë do të startojë edhe Cristiano Ronaldo, për të cilin është Evropiani i gjashtë në të cilin merr pjesë.

Formacionet zyrtare: