Portieri i Fenerbahces goditet nga tifozët e Austria Viennas - Gazeta Express
string(60) "portieri-i-fenerbahces-goditet-nga-tifozet-e-austria-viennas"

Futboll

Gazeta Express

18/08/2022 22:15

Portieri i Fenerbahces goditet nga tifozët e Austria Viennas

Futboll

Gazeta Express

18/08/2022 22:15

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur në ndeshjen Austria Vienna – Fenerbahce, e vlefshme për play-offin e Ligës së Evropës.

Portieri i klubit turk, Altay Bayindir u godit nga tifozët me një shkop, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Fatmirësisht, portieri nuk pësoi lëndim të rëndë dhe vazhdoi ndeshjen.