Policia e Shkodrës aksione të gjera gjatë natës, shoqërohen rreth 20 persona - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

15/12/2019 10:14

Policia e Shkodrës aksione të gjera gjatë natës, shoqërohen rreth 20 persona

Ballina

Gazeta Express

15/12/2019 10:14

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një aksion në orët e mbrëmjes deri në mëngjes.

auto_policia-naten-kontrolle1551220809

Janë zhvilluar kontrolle në disa lokale dhe mjedise të ndryshme teksa janë konstatuar lojëra fati të paligjshme, baste sportive të paligjshme ndërsa është gjetur edhe lëndë narkotike e dyshuar si kanabis dhe kokainë por në doza të vogla.

Dyshohet për 5 të arrestuar nga policia ndërsa numri i të shoqëruarve ka qenë rreth 20 persona.