Policia e Kosovës gjobit këngëtarin kosovar pasi nuk respektoi masat anti-COVID - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 13:53

Policia e Kosovës gjobit këngëtarin kosovar pasi nuk respektoi masat anti-COVID

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 13:53

Këngëtari 2ton është gjobitur nga Policia e Kosovës.

Teksa ka publikuar një fotografi në rrjete sociale ai ka shfaqur tiketën e policisë, e cila erdhi si pasojë e mos-respektimit të masave anti-COVID.

Lexo Edhe:

Ai ka dal rrugëve pas orës 21:30 me makinë, pra, pas orës policore dhe kështu është dënuar nga Policia.

2 Ton shkroi me ironi në mbishkrimin e saj se ai po dënohet si çdo qytetarë i zakonshëm i pavaksinuar, ndonëse ai vet e ka marrë vaksinën.

“Me vaksinë a pa vaksinë, dënimin e njëjtë e ki”. ka shkruar 31-vjeçari.