Polici hero hidhet mes flakëve për të shpëtuar gruan: Jeta e saj varej nga veprimet e mia - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

23/10/2020 10:26

Polici hero hidhet mes flakëve për të shpëtuar gruan: Jeta e saj varej nga veprimet e mia

Lajme

Gazeta Express

23/10/2020 10:26

Një oficer në Kaliforni është kthyer në heroin e ditës pasi i shpëtoi jetën në gruaje e cila ishte duke luftuar me flakët.  

Aksidenti ndodhi pranë autostradës I-80 afër Davis, Calif, dhe makina me gruan brenda u përfshi nga flakët.

Menjëherë polici shkoi në vendngjarje dhe tërhoqi gruan nga makina e cila do të shpërthente në pak sekonda.

Policia Cpl. Pheng Ly thotë se dëshmitarët kishin ndaluar për të ndihmuar në rrëzimin, por askush prej tyre nuk u tregua i gatshëm të guxonte flakët.

“E kuptova që jeta e saj varej nga veprimet e mia në 30-60 sekondat e ardhshme dhe unë duhej të bëja diçka menjëherë.”– shtoi ai.

Must See: California Cop Saves Woman From Burning Car