Po punonte tek godina e një shkolle, 57- vjeçari humb jetën pasi ra nga lartësia - Gazeta Express

Po punonte tek godina e një shkolle, 57- vjeçari humb jetën pasi ra nga lartësia

Ballina

Gazeta Express

29/01/2020 13:54

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën në Tiranë.

Sipas policisë me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën e “Kastriotëve” duke punuar tek godina e  një shkolle aksidentalisht  ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.