“Po iu bien maskat ngadalë” - Gazeta Express
string(25) "po-iu-bien-maskat-ngadale"

“Po iu bien maskat ngadalë”

TV/Film

Gazeta Express

06/01/2023 20:51

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Lugati dhe Edoni, kanë folur rreth banorëve të tjerë të shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Madje, Lugati duke folur për ta, ka thënë se fytyrat e tyre kanë nisur të zbulohen, disa më herët, e disa më vonë. Sipas tij, ka edhe prej atyre, “maska e të cilëve nuk bie kurrë”.

Lexo Edhe:

“Po, ngadalë i bien maskat. Dikujt në muajin e parë, e dikujt në muajin e dytë e të tretë, por dikujt nuk i bien kurrë”, ka thënë Lugati.

Por, Edoni e ka kundërshtuar këtë “konkluzion” të Lugatit, duke thënë se çdokujt do t’i dal “fytyra e vërtetë”.

“E mos e i ra kurrë nuk e besoj atë, se vet sistemi i kësaj loje është për me ta nxjerrë krejt”, ka thënë Edoni.