Po e dërgonin në thertore, demi i tërbuar “arratiset” nga kamioni dhe shkakton një rrëmujë të madhe - Gazeta Express
string(96) "po-e-dergonin-ne-thertore-demi-i-terbuar-arratiset-nga-kamioni-dhe-shkakton-nje-rremuje-te-madhe"

Po e dërgonin në thertore, demi i tërbuar “arratiset” nga kamioni dhe shkakton një rrëmujë të madhe

Gazeta Express

19/08/2022 22:35

Një dem i tërbuar u hodh nga kamioni ndërsa po e dërgonin në thertore dhe merr “para” qytetin.

Ngjarja e pazakontë ndodhi në Lima.

Lexo Edhe:

BBC raporton se kafsha ishte larguar nga një kamion, që po e transportonte në një thertore, dhe nisi të shkaktonte kaos në qytet.

Në videon e më poshtme shihet demi i tërbuar që merr përpara me kokë çdo gjë dhe të plagoste një grua.