Po bëhen me bebe?! Si reaguan familjarët e Ledrit dhe Sarës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/11/2020 14:53

Po bëhen me bebe?! Si reaguan familjarët e Ledrit dhe Sarës

Rozë

Gazeta Express

30/11/2020 14:53

“Si reagove kur e morre vesh se je shtatzënë, si reaguan stërgjyshërit e Ledrit po prindërit e Ledrit?” Për të gjitha këto Sara ka një përgjigje.

Sara është një ndër figurat më të përfolura publike. Kjo edhe për shkak lidhjes që ajo ka me reperin e njohur Ledrin, e jo vetëm kaq, ajo tashmë është shtatzënë dhe po pret një fëmijë.

Kjo ka bërë që edhe më shumë të jetë në qendër të vëmendjes dhe të komentohet mjaft shumë.

Sara si duket vazhdimisht ka qenë aktive në rrjete sociale, dhe kjo gjë ka bërë që ajo të jetë më afër ndjekësve të saj dhe të mos hezitojë të tregojë pjesë nga jeta e saj personale.

Së fundmi ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj dhe ka treguar disa gjëra që ajo nuk i kishte treguar më parë.

Ajo ka treguar se si kishte reaguar kur e kishte marë vesh se ishte shtatzënë, dhe kë e kishte kontaktuar fillimisht.

Më pas ka treguar se si kishin reaguar stergjyshërit e Ledrit e në fund edhe prindërit e tij.

Më poshtë gjeni përgjigjet e pytjeve që Sara nuk iu është përgjigjur më parë.