Plas sherri në Tiranë mes holandezëve dhe shqiptarëve - Gazeta Express
string(53) "plas-sherri-ne-tirane-mes-holandezeve-dhe-shqiptareve"

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 20:19

Plas sherri në Tiranë mes holandezëve dhe shqiptarëve

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 20:19

Një ditë përpara finales së Conference League, trazirat nuk kanë munguar në rrugët e kryeqytetit tonë të Tiranës.

Abcnews raporton se në zonën e quajtur “9 katshet”, ka patur një përplasje mes tifozëve holandezë dhe disa shqiptarëve.

Lexo Edhe:

Thuhet se holandezët kanë qënë të dehur dhe janë ndeshur me shqiptarët ku duket qartë që ka patur edhe gjak në tokë.

Videon mund ta shikoni këtu.

h.ll/abcnews.al