Plas keq mes vajzave të ‘’Style star’’ , nuk lejojnë njëra tjetrën të flasin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:19

Plas keq mes vajzave të ‘’Style star’’ , nuk lejojnë njëra tjetrën të flasin

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:19

Mbrëmja e fundit në StyleStar Show ka filluar me debat mes vajzave konkurente.  Duke kujtuar ngjarjet e javës së kaluar , komentet për aleancat e bëra mes vajzave dhe kritikat e ashpëra nga juria. Debati ka filluar dhe të gjitha vajzat kanë dashur të shprehin mendimim e tyre mbi vlerësimet apo mungesën e vlerësimeve të natës së kaluar. Gjë e cila ka bërë një rrëmujë të madhe në skenë

Lexo Edhe: