Plas debati mes Ilnisës dhe Rikes - Gazeta Express
string(33) "plas-debati-mes-ilnises-dhe-rikes"

Plas debati mes Ilnisës dhe Rikes

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 19:46

Debati mes Ilnisa Agollit dhe Rike Rocit në shtëpinë e Big Brother Vip 3, është rindezur sërish. Ndërsa qëndronin në kuzhinë, Rikja i është drejtuar Ilnisës të duke i thënë se i janë ngritur shumë puplat, ndërsa Ilnisa ka tentuar ta injorojë.

Megjithatë, Rike ka vazhduar duke e pyetur se pse ka kaq tangërllik, dhe në përgjigje Ilnisa e ka ftuar të flenë bashkë. Kjo ftesë e ka nervozuar Riken duke bërë që debati të agravojë dhe më tej.

Lexo Edhe:

Rike: I ke ngritur shumë puplat, uli

Ilnisa: Po ç’pupla me ngrit me ty

Rike: Ej pse je kaq me tangërllik, ca të duket vetja

Ilnisa: Një gocë që nuk shkruan te pasqyra budalliqe

Rike: Po ti i thua budalliqet, kaq po të them, mos më nervozo

Ilnisa: Pse çfarë ndodh kur nervozohesh

Rike: Mos më nervozo më se nuk jam duke ta varur fare, je ti që je duke më ngacmuar

Ilnisa: Ça ndodh, o mirësia, o engjëll i shtëpisë ti

Ilnisa: A do vish të flemë bashkë

Rike: Nuk të mjafton Meritoni? Do të vij dhe unë

Ilnisa: Do të mësoj si shihen ëndrrat

Rike: Ku di ti çfarë janë ëndrrat. Të kam thënë unë ti je si ajo çapa e fundit në pjatë që mezi presin ta marrin. Ashtu je ti, more vesh

Ilnisa: Aty e ke pasyrën, shkruaj ndonjë gjë

Ilnisa: Ca të të kthesh ty përgjigje